GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålningar 6627072
nr 662 7072
Glasmålningar
1 par, På blyinfattade glas, 44x30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 19:43:06
1.400 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.600 kr